BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Empty
PočaljiNaslov: Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera   Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Icon_minitimePon Jul 07, 2008 3:00 pm

Španski teniser Rafael Nadal osvojio je Vimbldon pošto je u finalu pobijedio prvog igrača na ATP listi Švajcarca Rodžera Federera sa 3:2, po setovima 6:4, 6:4, 6:7, 6:7, 9:7.

Španac je tako prekinuo petogodišnju dominaciju Federera na Vimbldonu i poslije Bjerna Borga postao prvi igrač koji je u istoj sezoni osvojio Rolan Garos i Vimbldon.

Nadal je postao drugi Španac koji je trijumfovao na Vimbldonu, a prije njega, to je pošlo za rukom Manuelu Santani 1966. godine.


NIJE FEEEEEER Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 849999 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 849999 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 849999 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 849999 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 849999 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 849999
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera   Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Icon_minitimePon Jul 07, 2008 5:59 pm

navijao sam za federera.baš mi ga je bilo žao.onaj nadal mi ide na živce iako se mora priznat da igra strašan tenis
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera   Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Icon_minitimePon Jul 07, 2008 6:34 pm

dado_ramos ::
navijao sam za federera.baš mi ga je bilo žao.onaj nadal mi ide na živce iako se mora priznat da igra strašan tenis

Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 697871 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 697871 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 697871
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera   Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Icon_minitimePon Jul 07, 2008 11:29 pm

No No pale pale Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 232810 Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera 232810
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera   Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nadal prekinuo petogodišnju dominaciju Federera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nadal bolji od Federera u povijesnom finalu
» Nadal i Kifer u finalu
» Nadal kralj Rolan Garosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: