BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Moja abeceda-DAVID BECKHAM

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 6:36 pm

A-America-mjesto gdje cu uskoro zaigrati za L.A.Galaxy

B-Brooklyn-moj sin,ime je dobio po mjestu gdje je zacet,Brooklyn.

C-Cruz-moj najmladji sincic,koji je dobio ime po mjestu gdje je rodjen.

D-David-moje ime i srednje ime sve trojice mojih sinova.

E-Elton John-moj dobar prijatelj,koji je uvijek tu da mi pmogne,narocito mu se zahvaljujem za pomoc kada je moj sin bolovao od epilepsije.

F-Fenix-Orden Fenixa koji mi je urucila kraljica Elizabeta,najznacajnije priznanje

G-Gucci-moja omiljena modna marka.

H-Hawaii-mjesto na kojem ljetujem sa porodicom zadnje dvije godine i jako je lijepo,ali ipak mislim da cu se ovo ljeto
vratiti na svoju staru destinaciju Maimi,gdje ljetuje dosta mojih prijatelja.

I-Isus-Iako ne mogu reci da sam pobozan,doista vjerujem u Boga i svoju djecu cu odgajati u takvoj okolini.

J-Johnny Depp-Omiljeni glumac,jako mi se dopada nacin na koji glumi,jer je i jako komican u filmovima popout „Pirati sa Kariba“,ali ima i jako ozbiljnih uloga.Ima sve sto treba imai jedan glumac. I love you

K-Kcerka-Imam tri sina,a jos nijednu djevojcicu.Victoria i ja necemo stati dok ne dobijemo barem jednu kcerkicu.

L-Leptir-Kada sam bio mali ubio sam jednog leptira i dan dans osjecam griznju savjesti zob toga.

M-Manchester United-klub za koi sam potpisao svoj prvi ugovor u 16. godini. Cool

N-Novine-Bez novina i kafe ne mogu zapoceti dan.

O-Opera-Moj prvi koncert je bila neka opera,na koju sam otisao sa svojim roditeljima,imao sam 15 godina,i bilo mi je jako dosadno,pa sam zaspao u u sali.

P-Prijatelji-osobe koje zauzimaju dosta prostora u mom zivotu,a imam ih jako malo,jer nema puno pravih prijatelja koji ce ti pomoci u svakom trenutku.

R-Real Madrid-klub u kojem sam dozivio vrhunac svoje karijere i kojem sam i vise nego duzan i zahvalan do smrti.

S-Suri-djevojcica mojih prijatelja Toma i Katie,to je najljepsa djevojcica koju sam ja vidio,jako umiljata i simpaticna beba.

T-Tajland-mjesto koje sam obisao prije 3-4 godine i vidio grozan prizor,te shvatio kako savrseni zivot koji ja zivim,moze biti i nocna ora.Sada svake godine idem na Tajland i pomazem onima kojima je pomoc potrebna.

U-U.V. zrake-sa tim je moj sin imao problema,i to su pored Romeovog problema sa epilepsijom bili najgori dani moga zivota.Drago mi je jer Cruz nema problema sa zdravljem i nadam se da ce tako ostati.

V-Victoria-zena mog zivota,cim sam je prvi put ugledao na TV-u,znao sam da je to zena za mene.

Z-Zinedin Zidane-moj kolega i jako dobar prijatelj,veoma mi je zao sto je okoncao svoju karijeru,osoba koja mi je dosta pomogala kako u zivotu tako i u poslu,uvijek daje dobre savjete i prosvijetlio me svojom vjerom,te otada gledam
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 8:38 pm

hehe kako super, a najsmjesnije mi je ovo za leptira....sto je fin ne bi on mrava zgazio... lol!
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 11:37 pm

omg jos osjeca krivicu zbog leptira Moja abeceda-DAVID BECKHAM 146496 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 146496 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 146496
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 12:15 am

PA DA NIJE ON KAO TI I DROGBA NEMILOSRDAN.... Moja abeceda-DAVID BECKHAM 221749 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 221749 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 221749
Nazad na vrh Ići dole
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 10:55 am

Ja imam malo drugaciju abecedu iz jednog casopisa...

A-Aleks Ferguson
D-Deana (njegova devojka)
G-Geri Nevil
I-Istina
J-Japan
K-Kruz
L-Lin
N-Nemoguca misija (film sa Tomom Kruzom)
O-Old Traford
P-Putovanja
S-Slava
T-Tetovaze
U-USA
H-Holivud
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 3:07 pm

pa nisam ja nemilosrdna nego samo kazem, ja se ni ne sjecam da li sam nekada ubila leptira.....sluzi ga pamcenje po stare dane...... Moja abeceda-DAVID BECKHAM 146496
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 3:09 pm

A NISI FER Crying or Very sad Crying or Very sad STALNO GOVORIS DA JE STAR, PA NIJE TOLIKO KOLIKO TI PREUVELICAVAS.... pale Moja abeceda-DAVID BECKHAM 232810
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 3:11 pm

a dobro necu vise..... Moja abeceda-DAVID BECKHAM 7761
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 7:00 pm

Vasilisa ::
Ja imam malo drugaciju abecedu iz jednog casopisa...

A-Aleks Ferguson
D-Deana (njegova devojka)
G-Geri Nevil
I-Istina
J-Japan
K-Kruz
L-Lin
N-Nemoguca misija (film sa Tomom Kruzom)
O-Old Traford
P-Putovanja
S-Slava
T-Tetovaze
U-USA
H-Holivud

ko je DEANA....nikad cula scratch scratch lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 10:03 pm

da nije ta deana možda ona tajnica sa kojom je beckam prevario victoriu?? lol!
Nazad na vrh Ići dole
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimePon Jul 07, 2008 12:10 am

hehe, kakva li je bas me interesuje???
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimePon Jul 07, 2008 12:04 pm

dado_ramos ::
da nije ta deana možda ona tajnica sa kojom je beckam prevario victoriu?? lol!


ne!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 10:22 am

Nije, ona mu je bila devojka kad je dosao u Manchester, a Victoriu je prevario sa Rebecom Loos
Nazad na vrh Ići dole
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 1:25 pm

hvala.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 3:37 pm

bravo beckhs......vec sam bila pocela vjerovati kako si ti uzoran muz.............. Moja abeceda-DAVID BECKHAM 477159 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 477159 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 819808 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 526250
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 4:35 pm

zerina_walcott ::
bravo beckhs......vec sam bila pocela vjerovati kako si ti uzoran muz.............. Moja abeceda-DAVID BECKHAM 477159 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 477159 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 819808 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 526250


pa i jeste...on je dobaj Moja abeceda-DAVID BECKHAM 221749 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 221749 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 221749 Moja abeceda-DAVID BECKHAM 221749
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 11:41 pm

pa et jest dobar, ali kao muz i nije bas.... Moja abeceda-DAVID BECKHAM 353826
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moja abeceda-DAVID BECKHAM Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja abeceda-DAVID BECKHAM   Moja abeceda-DAVID BECKHAM Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja abeceda-DAVID BECKHAM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» David Beckham vs Celebrities
» David Beckham Underwear Launch

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: