BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Lampard četiri godine u Interu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 8:24 pm

Lampard četiri godine u Interu Frank_lampard_chelsea_1

Veznjak Chelsea, Frank Lampard, navodno je već dogovorio sve uvijete oko prelaska u talijanski Inter, koji će za njega platiti 7 milijuna funti.


Bivši trener Chelsea Jose Mourinho, koji od predstojeće sezone s klupe predvodi Inter, izjavio je ranije ovoga tjedna da Lampard tek sljedeće sezone postati članom talijanske momčadi.

Daily Mail je danas objavio da je ipak postignut dogovor između dva kluba, a navodno se uprava Chelsea odlučila za prodaju Lamparda iz razloga što je Deco stigao u London.

Iako još uvijek nema službene potvrde navodi se da je Lampard potpisao četverogodišnji ugovor po kojem će godišnje zarađivati oko 6 milijuna funti. Lampard trenutno odmara na Siciliji, a krajem tjedna bi trebao biti službeno predstavljen kao prvo pojačanje u eri Jose Mourinha.
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 12:37 am

to se i ocekivalo....svi znamo koliko su lampard i mourinho bili vezani dok je ovaj bio u chelseau....
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 12:52 am

ajde drago mi je zbog toga jer sam inače fan intera.
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 2:41 am

a ja bih vise voljela da ostane u chelseau, ali ako je njemu bolje u interu onda ok......
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:43 pm

i meni b8 bilo draze da ostane u chelsiju, al et....sto bi mile rekla E SRECNO MU BILO!!!
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 7:31 pm

beckham_girl17 ::
i meni b8 bilo draze da ostane u chelsiju, al et....sto bi mile rekla E SRECNO MU BILO!!!

lol! lol! lol!

bolje da je ostao u celsi
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 11:38 pm

MENI ITALIJANSKA LIGA NIJE BAS NESTO INTERESNTNA TAKO DA CU GA MANJE GLEDATI, A LAMPARD MI JE BIO DRAG JEDNO VRIJEME.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lampard četiri godine u Interu Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampard četiri godine u Interu   Lampard četiri godine u Interu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lampard četiri godine u Interu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: