BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 David Villa propušta finale

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

David Villa propušta finale Empty
PočaljiNaslov: David Villa propušta finale   David Villa propušta finale Icon_minitimePet Jun 27, 2008 9:12 pm

Najbolji strijelac španjolske reprezentacije i dosadašnjeg dijela Europskog prvenstva, David Villa, zbog ozlijede će propustiti nedjeljno finale.


Slavlje Španjolaca nakon polufinale pobjede nad Rusijom (3:0) pokvarila je vijest da će David Villa propustiti finale protiv Njemačke.

Villa neće igrati u finalu. Istegao je mišić i morat ćemo se naći bez njega, rekao je španjolski izbornik Luis Aragones.

Villa se ozlijedio u 34. minuti utakmice protiv Rusije, a umjesto njega je ušao Cesc Fabregas, koji je u nastavku bio jedan od boljih igrača u španjolskim redovima.

Iako će propustiti finale Villa bi mogao ostati na vrhu ljestvice strijelaca. Napadač Valencije je postigao četiri, a njegov glavni rival Lukas Podolski, za sada se zaustavio na tri pogotka.



Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad David Villa propušta finale 232810 David Villa propušta finale 232810 a joj jest mi zao...a mozda to znaci da ce fabregas igrati od pocetka??? David Villa propušta finale 923415
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

David Villa propušta finale Empty
PočaljiNaslov: Re: David Villa propušta finale   David Villa propušta finale Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:28 am

da, i meni je stvarno zao.....ali ne igra.......heh, ne svidja mi se to sto bi fabregas mogao igrati od pocetka....to bi znacilo da ce se umoriti.....nekako mi je draze kad fabregas udje na pola utakmice, pun je snage i onda moze lahko da prevari protivnicke, vec dosta umorne igrace...........ali eto, posto nema ville, vjerovatno je da ce fabregas igrati.......
ali na neki nacin bolje je sto se unaprijed zna da nece igrati, ipak je ovo utakmica na kojoj igraci ne smiju imati ni najmanju ozljedu, moraju biti 100% spremni...... zamisli kad bi se povrijedio na pola utakmice............
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

David Villa propušta finale Empty
PočaljiNaslov: Re: David Villa propušta finale   David Villa propušta finale Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:25 pm

jadan villa...pa kako se povrijedi
sta ako ne budu mogli bez njega Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

David Villa propušta finale Empty
PočaljiNaslov: Re: David Villa propušta finale   David Villa propušta finale Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:20 pm

zerina_walcott ::
da, i meni je stvarno zao.....ali ne igra.......heh, ne svidja mi se to sto bi fabregas mogao igrati od pocetka....to bi znacilo da ce se umoriti.....nekako mi je draze kad fabregas udje na pola utakmice, pun je snage i onda moze lahko da prevari protivnicke, vec dosta umorne igrace...........ali eto, posto nema ville, vjerovatno je da ce fabregas igrati.......
ali na neki nacin bolje je sto se unaprijed zna da nece igrati, ipak je ovo utakmica na kojoj igraci ne smiju imati ni najmanju ozljedu, moraju biti 100% spremni...... zamisli kad bi se povrijedio na pola utakmice............


POSTAVIT CEMO TE ZA NOVOG TRENERA ARSENALA, KAKAV VENGER, BOLJA SI OD NJEG, VIDIS KAKO TI SVE ZNAC.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

David Villa propušta finale Empty
PočaljiNaslov: Re: David Villa propušta finale   David Villa propušta finale Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 1:19 am

joj....bas ti hvala, ali to ce biti za jedno 100 godina, ako ne i malo vise... David Villa propušta finale 353826 David Villa propušta finale 353826
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





David Villa propušta finale Empty
PočaljiNaslov: Re: David Villa propušta finale   David Villa propušta finale Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
David Villa propušta finale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» David Villa prije Eura trebao potpisati za Real Madrid

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: