BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 7:30 pm

Iskusni Marat Safin iznenađujuće se lako obračunao sa trećim nositeljem turnira Novakom Đokovićem.


Po uglavnom sunčanom vremenu na terenima Wimbledona okupilo se 40.835 gledatelja, gotovo 2000 više nego prošle godine.

Najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela turnira priredio je Marat Safin koji je sa 3:0 svladao Novak Đokovića. Rus je potvrdio svoju kvalitetu ili i čudnu narav, sposoban je pobijediti najbolje i izgubiti od najlošijih.

Od nositelja u muškoj konkurenciji pobjede su ostvarili 1 Roger Federer, 10 Marcos Baghdatis, 13 Stanislas Wawrinka, 20 Lleyton Hewitt, 29 Andreas Seppi, 31 Feliciano Lopez, poraženi su 3 Novak Djokovic, 15 Fernando Gonzalez, 21 Juan Carlos Ferrero.

U ženskoj konkurenciji Ana Ivanović teško je svladala Francuskinju Dechy, a od nositeljica travu All England Cluba napuštaju 20 Francesca Schiavone i 28 Alona Bondarenko.

U naredno kolo plasirale su se 1 Ana Ivanovic, 4 Svetlana Kuznetsova, 5 Elena Dementieva, 6 Serena Williams, 8 Anna Chakvetadze, 11 Marion Bartoli, 14 Agnieszka Radwanska, 15 Agnes Szavay, 18 Nicole Vaidisova i 29 Amelie Mauresmo.
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:15 pm

e jadni nole...kako izgubi

nadal dobio...ja sam navijala za onog sto je igrao protiv njega...ne znam kako se zvase...prelijep je
a sad je igrao jedan sa hewittom,isto je lijep....ma ovaj tenis treba zbog njih gledati Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 466958 Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 466958 Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 332837
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:58 pm

tenis treba gledat zbog ane ivanović :biggrin:
Nazad na vrh Ići dole
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimePet Jun 27, 2008 8:57 pm

bas su dobri, a ana je prelijepa...... Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 333336
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:20 am

ma ko gleda anu, iskreno danas je igrala i nije pokazala nista posebno, mislim nije pokazala nista.....mene ona licno nervira, i drago mi je da je ispala, jer se i u kvalifikacijama provukla....ali eto, ona mala kineskinja je zasluzeno pobijedila.................
a kako je dobar onaj Mario Ancic....hot, hot, hot......... Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 332837
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:27 pm

moj otac gleda tenis samo zbog ane Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 443589 Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 443589 ludak Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 443589 Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 443589
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:14 pm

A MOJ ZBOG MARIJE SARAPOVE.....
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 1:21 am

joj...moj otac gleda iz dosade, samo da ih moze kritikovati....
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitimePon Jun 30, 2008 12:24 am

raznih oceva ima Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 443589 Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera 425780
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera   Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kraj za Đokovića, Gonzu i Ferrera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Realova petarda za kraj,Zaragoza ispala iz Lige

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: