BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Huntelar želi da ostane u Realu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Huntelar želi da ostane u Realu Empty
PočaljiNaslov: Huntelar želi da ostane u Realu   Huntelar želi da ostane u Realu Icon_minitimeUto Maj 19, 2009 9:34 pm

Holandski napadač Klas Jan Huntelar želi da ostane u madridskom klubu i tako pokaže da vrijedi i da zaslužuje mjesto u startnoj postavi, iako je povezivan sa odlaskom iz Reala nakon predsjedničkih izbora.

Huntelar je došao u Madrid u januaru i nakon što je bio isključen iz tima za Ligu šampiona nije imao puno prilika da se nametne treneru i dokaže svoj kvalitet. Navodno, Florentino Peres ne želi Holanđanina u timu, ali napadač nema namjeru da napusti klub.

Huntelar želi da ostane u Realu Huntel10
Nigdje iz Reala: Klas Jan Huntelar

- Naravno da ne želim da odem. Došao sam ovdje da igram i osvajam titule. Nikada nijesam zažalio što sam potpisao za najveći klub na svijetu. Hoću da pokažem svima šta sam sve sposoban da uradim na terenu - rekao je Huntelar.

Huntelar se nadao da Real može stići Barsu i tako osvojiti titulu prvaka Primere, međutim “merengesi” su nakon poraza od Viljareala izgubili sve šanse, a njihov najveći rival ekipa Barselone osvojila šampionat.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Huntelaar

Huntelaar


Muški
Broj poruka : 21
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.09.2008

Huntelar želi da ostane u Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Huntelar želi da ostane u Realu   Huntelar želi da ostane u Realu Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 6:01 pm

Ma ostaje Hunt Very Happy , i jos samo da dodju Villa,Silva i C.Ronaldo i svi omiljeni igraci u Realu Cool ... I kad ne bi otisao Van Der Vaart bilo bi savrseno Huntelar želi da ostane u Realu 819808
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Huntelar želi da ostane u Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Huntelar želi da ostane u Realu   Huntelar želi da ostane u Realu Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 11:15 pm

kad bi.... e makice ne moze sve biti kako mi zelimo Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Huntelaar

Huntelaar


Muški
Broj poruka : 21
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.09.2008

Huntelar želi da ostane u Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Huntelar želi da ostane u Realu   Huntelar želi da ostane u Realu Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 12:33 am

Ma pljuni me u usta ako ne dodju bar dvojica od ovih koje sam naveo... Cool
Nazad na vrh Ići dole
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Huntelar želi da ostane u Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Huntelar želi da ostane u Realu   Huntelar želi da ostane u Realu Icon_minitimePon Jun 22, 2009 5:36 pm

a moglo je bez ronalda:(...
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Huntelar želi da ostane u Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Huntelar želi da ostane u Realu   Huntelar želi da ostane u Realu Icon_minitimePon Jun 22, 2009 10:43 pm

moglo...i kake bgm...
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Huntelar želi da ostane u Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Huntelar želi da ostane u Realu   Huntelar želi da ostane u Realu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Huntelar želi da ostane u Realu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: