BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Guti najavio odlazak iz Reala

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Guti najavio odlazak iz Reala Empty
PočaljiNaslov: Guti najavio odlazak iz Reala   Guti najavio odlazak iz Reala Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 7:55 pm

Fudbaler Reala iz Madrida Hoze Marija Gutjeres potvrdio je da će 2011. godine napustiti taj klub.

Guti, koji je već 14 godina u Realu, najavio je da bi poslije odlaska iz Reala želio da igra u SAD, Kataru ili Dubaiju.

- Poslije 2011. sigurno neću igrati za Real, ali bih želio da odem u neku egzotičnu zemlju. Definitivno, 2011. biće moja posljednja godina u Madridu - izjavio je Guti.

Bivši reprezentativac Španije, koji ima 32 godine, do sada je odigrao 514 utakmica i postigao 81 gol. On je sa madridskim timom osvojio pet titula prvaka Španije, tri Lige šampiona i dva Interkontinentalna kupa.

Ranije ove nedjelje, odlazak iz Reala 2011. najavio je i kapiten Raul, koji je takođe rekao da bi volio da igra u SAD-
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Guti najavio odlazak iz Reala Empty
PočaljiNaslov: Re: Guti najavio odlazak iz Reala   Guti najavio odlazak iz Reala Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 2:30 am

a j**o ih vise SAD, bogami svi se nesto guraju da idu tamo, kao da tamo sve zvijezde padaju s neba....
a onda pozure nazad prije nego is tignu tamo....ne znam kakvu perspektivu imaju tamo...njihove lige nema nidje.....dokazani su glupani svi koji odu tamo, pored ovoliko dobrih evropskih klubova...... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Guti najavio odlazak iz Reala Empty
PočaljiNaslov: Re: Guti najavio odlazak iz Reala   Guti najavio odlazak iz Reala Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 3:43 pm

dokazani su glupani svi koji odu tamo, pored ovoliko dobrih evropskih klubova......


SVI OSIM BECKHAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Guti najavio odlazak iz Reala Empty
PočaljiNaslov: Re: Guti najavio odlazak iz Reala   Guti najavio odlazak iz Reala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:47 am

beckham_girl ::
dokazani su glupani svi koji odu tamo, pored ovoliko dobrih evropskih klubova......


SVI OSIM BECKHAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kad kazem svi, onda mislim na sve..a prvenstveno na beckhama....i to i on sam potvrđuje, otisao a sad se pokusava vratiti....zato cuti tu, i ne tjeraj me da i dalje pricam protiv njega, a znas da sam u pravu....
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Guti najavio odlazak iz Reala Empty
PočaljiNaslov: Re: Guti najavio odlazak iz Reala   Guti najavio odlazak iz Reala Icon_minitimeSub Apr 25, 2009 2:02 am

Guti najavio odlazak iz Reala 697871 Guti najavio odlazak iz Reala 849999
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Guti najavio odlazak iz Reala Empty
PočaljiNaslov: Re: Guti najavio odlazak iz Reala   Guti najavio odlazak iz Reala Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Guti najavio odlazak iz Reala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Deko najavio odlazak iz Barselone
» Guti pauzira 15 dana
» Pobjede Juventusa i Reala
» Pobjeda Reala nad Betisom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: