BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Empty
PočaljiNaslov: NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA   NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 9:34 pm

Novi likovi i stari učesnici

Podgorica - Nova sezona rialiti šoua Veliki brat VIP produkcijske kuće \\\"Emotion” kreće od 9. marta na Televiziji Pink, a prenosi Beta.
Pink je saopštio da će useljavanju poznatih ličnosti u kuću Velikog brata u ponedjeljak uveče, prethoditi emisija Mala sestra Velikog brata - zagrijavanje (u subotu, 7. marta), koju će voditi Ana Mihajlovski.

Dosadašnji pobjednici Velikog brata sa poznatim ličnostima, koji se emituje u Srbiji, Crnoj Gori i BiH, su bivši fudbaler Saša- Đani Ćurčić i crnogorska modna dizajnerka Mimi Đurović.

Kako prenose srpski mediji, ponudu za učešće u serijalu koji će okupiti zvijezde proteklih sezona i nekoliko novih lica, do sada su odbili Ena Popov, Skaj Vikler, Saša Ćurčić, Goga Sekulić, Marijana Mateus, Mimi Đurović i Olja Karleuša. Poziv u kuću Velikog brata odbio je i popularni Elvir Laković Laka, jer se, kako kaže, ne bi prijatno osjećao da ga neko posmatra 24 sata dnevno.
- Dragan Marinković Maca me je kontaktirao ispred producenata, ali ja sam rekao da ne želim da učestvujem iako dobro plaćaju. Sedmični honorar stanovnika kuće Velikog brata je 2.000 eura, dok će pobjednik dobiti 50.000 eura, ali ne bih se baš prodavao na taj način - rekao je Laka “Dnevnom avazu”, dodajući da ne želi da ga gledaoci u tri države posmatraju i dok jede i dok se tušira.

- Osim toga, ako bih ušao u kuću Velikog brata, bio bih kao u zatvoru, a to mi ne pada na pamet - ističe pjevač.
Beogradski “Blic” je objavio i listu onih, koji su po mišljenju ove novine izvjesni učesnici serijala. To su Maca, Jelena Žeželj, Kaja, Burek, Era Ojdanić i, naravno, Miroslav Đuričić Miki, koji posljednjih godina više boravi u kući Velikog brata nego u svojoj. Mi ćemo njihovom spisku dodati i ime Danijela Alibabića.

Ovogodišnji Veliki brat VIP, koji traje tačno mjesec dana od 9. marta do 9. aprila, kao i prethodna izdanja vodiće Ana Mihajlovski, Milan Kalinić, Marijana Mićić i Irina Radović.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA   NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 2:37 am

aaa.....sweet....gledala sam danas danijela na rtv cg.....bio onaj festival u rozajama cini mi se.....preeesladak je bio...dusha draga...... NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA 516251
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA   NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 4:54 pm

aaaaaaaaaaa,gledala sam ga i ja NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA 516251
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA   NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NOVO IZDANJE VIP VELIKOG BRATA OD 9. MARTA DO 9. APRILA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hleb novo pojačanje Barcelone

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♣Stars♣ :: News-
Skoči na: