BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 9:25 pm

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Ronaldo_13_1_09


Cristiano Ronaldo je odgovorio svome sunarodnjaku Joseu Mourinhu koji je izjavio da je Ibrahimović bolji nogometaš od njega.


Cristiano Ronaldo počinje lagano sa provokacijama uoči meča Lige prvaka između Manchestera i Intera. Nedavno je Jose Mourinho izjavio da je za njega Zlatan Ibrahimović bolji igrač od Ronalda, a Cristiano nije htio ostati dužan.

Poštujem svačije mišljenje, pa tako i Mourinhovo. Za njega je bolji Zlatan, ali ja sam taj koji odnosi trofeje i pobjede. Inter je dobra ekipa, ali mi smo jači i ne sumnjam u naš prolaz, kazao je samouvjereno Cristiano Ronaldo.

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 725498
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 11:24 pm

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 725498
naravno da je zlatan bolji....
jooj kad se ja sjetim kad sam njega prije toliko voljela..... Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 516251
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 11:56 pm

AHAM, ZLATAN JE EXTRA, JOS DA ZA NAS IGRA... Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 214143
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:56 am

toooo ronaldo...ne daj se!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:13 am

MiLeNa*BeCkS ::
toooo ronaldo...ne daj se!
Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 827319 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 827319 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 827319 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 827319 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 827319 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 827319 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 827319 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 953602 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 953602 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 953602 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 953602 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 953602 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 953602 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 193670 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 670858 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 670858 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 670858 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 441943 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 441943 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 156645 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 156645 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 156645 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 435807 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 435807 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 435807 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 474540 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 474540 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 474540
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:15 am

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 505741 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 505741 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 505741

ne mozes mi nista Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 839305
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Tina-sa

Tina-sa


Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 34
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 21.02.2009

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 6:23 pm

ovo je prva slika na kojoj mi je ronaldo lijep.... ima lijep osmijeh... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 7:33 pm

Tina-sa ::
ovo je prva slika na kojoj mi je ronaldo lijep.... ima lijep osmijeh... Very Happy


Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 697871

makar neko ko zna nesto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Tina-sa

Tina-sa


Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 34
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 21.02.2009

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 7:38 pm

pa morala sam zamijetiti...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
Beckham's fan
Beckham's fan
Lily


Ženski
Broj poruka : 575
Godina : 32
Lokacija : Travnik, BiH <3
Datum upisa : 26.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 8:15 pm

Tina-sa ::
pa morala sam zamijetiti...
Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 477159 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 477159 Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 477159 moze proci...
Nazad na vrh Ići dole
http://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 9:56 pm

ma nemate vi pojma Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje 221749
Nazad na vrh Ići dole
Lily
Beckham's fan
Beckham's fan
Lily


Ženski
Broj poruka : 575
Godina : 32
Lokacija : Travnik, BiH <3
Datum upisa : 26.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 7:15 pm

imas ti etc.... sto bi tina kazala...
Nazad na vrh Ići dole
http://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Tina-sa

Tina-sa


Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 34
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 21.02.2009

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 7:34 pm

Lily ::
imas ti etc.... sto bi tina kazala...

haha... ja sam rekla da mi je samo na ovoj lijep..
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 2:48 am

Tina-sa ::
Lily ::
imas ti etc.... sto bi tina kazala...

haha... ja sam rekla da mi je samo na ovoj lijep..
ma vidis da je pun sminke.....sav se sija od pudera...... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje   Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ronaldo: Dragi Mourinho, ja sam taj koji pobjeđuje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mourinho debitirao pobjedom
» Ronaldo: Uskoro &#263;u tr&#269;ati
» What Ronaldo won in 2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: