BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimePet Feb 06, 2009 2:31 am

Povodom izjednačenja Di Stefanovog rekorda od 307 golova u Realovom dresu, Raul je izabrao svojih sedam najdražih...
Otprije nekoliko dana Raul Gonzalez dijeli s Alfredom Di Stefanom prvo mjesto na vječnoj ljestvici strijelaca Real Madrida. Budući da broj 307 završava na "7", što je i Raulov broj dresa, Marca ga je zamolila da izabere sedam najmilijih pogodaka kronološkim redoslijedom. Realov je kapetan odabrao dva gola Atleticu, dva Barceloni, jedan Valenciji, Vasco da Gami i Bayeru.

Prvi najdraži je i prvi uopće, postignut protiv svog prvog kluba, madridskog Atletica, 5. studenog 1994.

- Bio je to neponovljiv doživljaj, ostvarenje sna jednog dječaka koji je želio biti nogometaš i koji igra protiv Atletica, sa svime što to podrazumijeva.

Drugi najdraži gol također je zabio Atleticu, 18. siječnja 1997. Raul je kod 1:1 "slomio" braniča Lopeza i lobao Molinu.

- Susret se odvijao loše, imali smo neriješeno i igrača manje, no onda sam izveo onu akciju i zabio lijep gol. Pružilo mi je to jedinstven osjećaj, jer znao sam da se Realovci raduju. Bio je to korak prema naslovu prvaka.

Idućim je veličanstvenim golom donio Realu Interkontinentalni naslov protiv Vasca da Game, 1. prosinca 1998. u Tokiju. U zadnjim je minutama lijepo primio dugu loptu od Seedorfa, prevario vratara i braniča te hladno poentirao.

- Vukao sam ozljedu pubične kosti, koja nije zarastala zbog moje želje da stalno igram. Ovaj mi je gol nadoknadio sve patnje.

Kao četvrti supergol izdvojio je jedan postignut protiv Barcelone 13. listopada 1999. na Nou Campu, kojim je Real izjednačio rezultat. Zabivši, Raul je stavio prst na usta, stišavajući gledalište.

- Bio je to spontana gesta. Jedna je skupina navijača štošta skandirala, a čovjek se ne može uvijek oglušiti na ono što govore.

Peti gol je očekivano onaj koji je ubacio Valenciji u finalu Lige prvaka 25. svibnja 2000. u Parizu. Gol za konačnih 3-0 u korist Reala.

- Tog je dana moj sin Jorge napunio tri mjeseca i htio sam mu posvetiti gol. Sestra mi je poklonila majicu s njegovom fotografijom otisnutom. I rekla mi je da je stavim, jer ću sigurno postići gol. I postigao sam ga.

I šesti je gol povezan s osvajanjem Lige prvaka, 15. svibnja 2002. u Glasgowu protiv Bayera iz Leverkusena.

- Lukav gol na ubacivanje Roberta Carlosa iz auta. Ali, to će finale biti zapamćeno zbog fenomenalnog gola iz voleja Zinedinea Zidanea, kojemu smo imali sreće svjedočiti.

Napokon, sedmi najvažniji gol po kronološkom redoslijedu, pao je na Santiago Bernabeuu, a "žrtva" je bila Barcelona.

- Dao sam ga u trećoj minuti na savršeno nabacivanje Sergija Ramosa. Bio je to važan gol jer je derbi tek počeo. Tako rani gol ispostavio se odlučujućim.

Raul je 214 gola postigao u prvenstvu, 64 u europskim kupovima, 18 u Kraljevom kupu, 7 u španjolskom Superkupu, 1 u europskom Superkupu, 1 u Interkontinentalnom kupu i 2 na Svjetskom klupskom prvenstvu.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimePet Feb 06, 2009 4:30 pm

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 962936 Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 516251
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimePet Feb 06, 2009 11:23 pm

nadam se da si procitala Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 9:04 pm

MENE KAD INTERESUJE JA PROCITAM... Razz
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 11:19 pm

a mene ne interesuje...mrsko mi citati, nesto dugo....
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 11:52 pm

heheh, a da je walcott procitala bi???
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:16 am

pa podrazumijeva se.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:40 am

oki, a đe li nam je Milena??' Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:50 am

eo me Very Happy
ja gledala milan i BEKAMA Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 466958
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:58 am

MiLeNa*BeCkS ::
eo me Very Happy
ja gledala milan i BEKAMA Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 466958

drzi ruke ispred sebe da ti oci ne ispadnu od gledanja i topljenja kao snijeg... Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 353826
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:59 am

uh....srce mi je kidao....plasim se da ne prehladi...igrao po kisi pale
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:00 am

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 326738

hheehehe, ma nece jak je on...nek pije pepsi i bice mu bolje.. Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 352643
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:01 am

kakav pepsi....caj njemu treba Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:03 am

ma jock, kad te boli grlo popij hladnu kolu i vidjet ces kak se zdravi....
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:04 am

a jel....nijesam probala....mada osjecam da me grlo po malo boli....probacu....ako zavrsim u bolnici ti si kriva Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 146496 Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 146496
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:06 am

NAJBOLJI LIJEK JE DA SE SUPROSTAVIS GRIPI... Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 353826
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:08 am

hahaha...blago meni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:09 am

AHAM... A SADA WOW 7 VELICANSTVENIH... Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 961843
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:13 am

i to je tih 7 golova..... Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) 962936
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)   Raulovih "sedam veličanstvenih" golova    (vrijedi procitati) :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Raulovih "sedam veličanstvenih" golova (vrijedi procitati) :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» procitati....
» procitati...
» procitati....
» Casillas:"Nije Ronaldo jedini igrac na svijetu"
» Robben: Pola karijere u "autu" zbog ozljeda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: