BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker"

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker" Empty
PočaljiNaslov: Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker"   Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker" Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 2:45 am

Skromni vratar Real Madrida, Iker Casillas, tvrdi da mu se ne sviđa biti u prvom planu...

- Svaki igrač ima svoju funkciju, no kad vratar odigra spektakularno, čini se da je spasitelj - izjavio je Iker UEFA-inom magazinu.

- Ne godi mi da me zovu spasiteljem, a nadimak San Iker (Sveti Iker) čini mi se pretjeranim. Ja samo radim svoj posao. Nekome kao Messiju posao je izvoditi akcije, dok je moj posao branjenje - veli jedan od najboljih nogometnih vratara današnjice.

Dodao je i da se nije nadao da će mu jedna titula toliko značiti kao Europsko prvenstvo.

- Nisam očekivao da će mi jedan trofej istisnuti sve ostale, činilo mi se da su svi jednako vrijedni, ali ipak mi je Euro'2008. najveći uspjeh u karijeri - priznaje 27-godišnji čuvar mreže.

- Dok je točno da Real Madrid u svijetu predstavlja više nego naša reprezentacija, u državnim okvirima reprezentacija je važnija, jer je podržava 45 milijuna građana - zaključio je.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker" Empty
PočaljiNaslov: Re: Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker"   Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker" Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 5:01 pm

E DUSHA DRAGA.. Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker" 516251
Nazad na vrh Ići dole
 
Casillas: Ne volim kad me zovu "Sveti Iker"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Casillas:"Nije Ronaldo jedini igrac na svijetu"
» Iker Kasiljas
» casillas.............intervju
» Loco Gatti: Casillas je grozan golman!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: