BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kaka: Moje srce je u Milanu

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kaka: Moje srce je u Milanu Empty
PočaljiNaslov: Kaka: Moje srce je u Milanu   Kaka: Moje srce je u Milanu Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 10:00 pm

Najbolji fudbaler Milana, Kaka, objasnio je zbog čega je odbio faraonsku ponudu Mančester sitija i odlučio da ostane na “San Siru”.

Priča o transferu brazilskog kreativca u prebogati ostrvski klub, koja je zaokupila pažnju svjetske sportske javnosti prethodnih dana, okončana je na zadovoljstvo armije navijača “rosonera”.

Predsjednik Milana, Silvio Berluskoni, objavio je kasno sinoć da je Kaka odlučio ostati na “San Siru” pa je ubrzo započelo slavlje na ulicama italijanske modne prijestonice.

- Sve poruke koje sam primao prethodnih dana savjetovale su da odlučim srcem i mislim da je to bio pravi izbor. Milan je moja kuća, nijesam ni 30 sekundi razmišljao o pristupanju Mančester sitiju – izjavio je Kaka za klupsku televiziju.

- U opticaju su bile mnoge vijesti, priče, glasine i spekulacije. Posljednjih dana stvorena je i loša slika o mom ocu. Nikad se nijesam svađao sa njim. Svoje odluke uvjek donosim zajedno sa porodicom, niko me nije gurao da se odlučim za bilo koju stranu.

- Na kraju, moja prošlost je načinila razliku. Moje srce je u Milanu. To nije bilo finansijsko pitanje. Želim da zahvalim Adrijanu Galijaniju, Silviju Berluskoniju i Leonardu, koji je veliki prijatelj.

- Sada samo želim biti smiren i pobjeđivati. Subotnji meč nije bio običan, za mene je bio mnogo emotivan. Kada sam napuštao Sao Paulo, navijači su protestovali; u Milanu su klicali moje ime.



Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480 Kaka: Moje srce je u Milanu 148480
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Kaka: Moje srce je u Milanu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kaka u Manchester Unitedu?
» Kaka dobija Zidanov broj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: