Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Pato pogodio za tri boda, ovacije Kaki Empty
PočaljiNaslov: Pato pogodio za tri boda, ovacije Kaki   Pato pogodio za tri boda, ovacije Kaki Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 1:07 pm

Pato pogodio za tri boda, ovacije Kaki Milan_fiorentina_18_1
Pogotkom Brazilca Pata, Milan je došao do vrijedne pobjede nad Fiorentinom.

Uoči početka utakmice tribine San Sira su bile nakićene transparentima na kojima se od uprave kluba traži da ne prodaju najveću zvijezdu Milana – Brazilca Kaku.

Kaka nije na prodaju, Ruke sebi, Kaka je neprocjenjiv, samo su neki od natpisa kojima su navijači Milana poručili da se ne slažu s odlaskom Brazilca u Manchester City, bez obzira s koliko nula završava ponuda prebogatih šeika.

Nadam se da će ostati zato jer je on veoma važan igrač za nas. Odigrao je odličnu utakmicu i drago mi je što je vidio koliko ga navijači vole, rekao je Carlo Ancelotti nakon pobjede na Fiorentinom.

Što se same utakmice tiče ona je riješena u 7. minuti kada je Pato odmjerenim udarcem poslao loptu iza leđa nemoćnog gostujućeg vratara.

Samo minutu prije San Siro se zaledio nakon što je glavni sudac dosudio penal za Fiorentinu zbog navodnog prekršaja Abbiatija nad Jovetićem. Ipak, na asistenciju svog pomoćnika, sudac je poništio prvobitnu odluku i loptu dodijelio igračima Milana.

Milan je trenutno treći sa 37 bodova, šest manje od vodećeg Intera, kojeg u nedjelju čeka gostovanje kod Atalante.

U prvoj subotnjoj utakmici Siena je svladala Regginu s 1:0 i tako nastavila pobjednički niz. Jedini pogodak postigao je Mario Frick u 75. minuti.
MiLeNa*BeCkS

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Pato pogodio za tri boda, ovacije Kaki   Pato pogodio za tri boda, ovacije Kaki Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:33 pm