BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Armani razgolitio Viktoriju Bekam

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Armani razgolitio Viktoriju Bekam Empty
PočaljiNaslov: Armani razgolitio Viktoriju Bekam   Armani razgolitio Viktoriju Bekam Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 1:55 am

Viktorija Bekam biće zašitno lice kolekcije rublja Emporio Armani, čije će fotografije na proljeće biti u svim novinama i reklamnim panoima u cijelom svijetu.

"Izabrao sam Viktoriju Bekam za našu globalnu kampanju jer je ona zanimljiva i ima stila", objasnjava Đorđo Armani, koji je prošle godine za mušku liniju izabrao njenog muža, fudbalera Dejvida Bekama.

"Siguran sam da će Viktorijina pojava ostaviti jak utisak i doprinijeti internacionolnom prestižu rublja Emporio Armani", rekao je stilista u jednom intervjuu.

Crno bijele fotografije, sa Poš u slipu i grudnjaku slikane u polumraku, urađene su u Los Anđelesu, a uradili su ih fotografi Mert Alas i Markus Pigot. Na proljeće će biti publikovovane u časopisima širom svijeta i na reklamnim panoima Njujorka, Los Anđelesa, Londona, Milana, Rima, Pariza i Tokija.

"Za mene je čast što me je Armani izabrao da predstavljam Emporio Armani Underwear i što sam realizovala njegovu viziju uz pomoć Merta i Markusa, tima sa nevjerovatnim talentom", izjavila je Viktorija Bekam.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Armani razgolitio Viktoriju Bekam Empty
PočaljiNaslov: Re: Armani razgolitio Viktoriju Bekam   Armani razgolitio Viktoriju Bekam Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 1:45 pm

Cccc, razgolitila se a ima 3 mala deteta...
Salim se, ona je zgodna i moze da se slika kako hoce
Nazad na vrh Ići dole
 
Armani razgolitio Viktoriju Bekam
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» promocija za Emporio Armani
» Dejvid Bekam
» Bekam u Pekingu
» bekam na camcu :):)
» Ako se Bekam zaljubi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: His family-
Skoči na: