BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vučinić: Milan mi donosi sreću

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Vučinić: Milan mi donosi sreću Empty
PočaljiNaslov: Vučinić: Milan mi donosi sreću   Vučinić: Milan mi donosi sreću Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 4:56 pm

Mirko Vučinić spreman je za ulogu protagoniste u nedjeljnom derbiju Rome i Milana na„Olimpiku“. Crnogorski reprezentativac je već dva puta u dresu „vučice“ tresao mrežu „rosonera“.

- Tačno je Milan mi donosi sreću. Ta dva gola su neka od najdražih sjećanja dosadašnje karijere. Bile su to dobre realizacije, ali potpisao bih da ne postignem nijedan u nedjelju samo da osvojimo tri boda.

Utakmica će biti u centru pažnje, kako zbog rivalstva dva tima, tako i zbog vjerovatnog debija Dejvida Bekama, za koga Vučinić ima samo riječi hvale.

- Bekam je šampion. Osvajao je trofeje sa svim timovima gdje je igrao, ukoliko bude nastupio biće dodatno oružje u Milanovom arsenalu.

Frančesko Toti propustiće meč zbog povrede mišića dok su gosti bez Gatuza koji će najvjerovatnije odsusstvovati do kraja sezone.

- To su dva ključna igrača, ali Toti je Toti. Da li znate ijednog fudbalera koji ne bi želio igrati sa našim kapitenom.

Vučinić se potom osvrnuo na svoje ciljeve u 2009.

-Lično, želja je da postignem najmanje 20 golova u 2009., uključujući i kupt takmičenja. Postigao sam već deset ove sezone i želim udvostručiti učinak. Na timskom planu ciljamo četvrto mjesto, zato što su prva tri već „bukirana“ za Inter, Juventus i Milan. San je, ipak, domoći se finala Lige šampiona i igrati ga na „Olimpiku“ – Zaključio je Vučinić.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Vučinić: Milan mi donosi sreću
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Inter Milan - AC Milan
» Lazio - AC Milan
» AC Milan - Genoa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: