BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Toti: Bekam nam može pomoći

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Toti: Bekam nam može pomoći Empty
PočaljiNaslov: Toti: Bekam nam može pomoći   Toti: Bekam nam može pomoći Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 11:23 pm

Lider „vučice“, Frančesko Toti, vjeruje da uprkos sjajnim osobinama koje posjeduje Dejvid Bekam, dolazak engleskog reprezentativca može oslabiti „rosonere“. „Er Pupone“ smatra da postavka Milana ne može biti balansirana, ukoliko se sve zvijezde istovremeno nađu na terenu.

- Veoma sam znatiželjan zbog Dejvidovog dolaska u Italiju – izajvio je Toti. - On je ikona, drago mi je što je izabrao da igra u našoj ligi, čak iako je to na kratko.Mnogo mi se sviđaju Bekam i njegova supruga – dvije su izuzetno atraktivne osobe koje će mnoge učiniti ljubomornim.

- Milan je veoma jaka ekipa, ali nadajmo se da će Karlo Anćeloti izvesti zajedno na teren sve velike zvijezde. Iskreno mislim da bi to mogla biti prednost za nas, jer bi tim, u tom slučaju, bio neuravnotežen.

Toti je potom prokomentarisao izjavu Karla Anćelotija koji je izrazio želju da u budućnosti preuzme „kormilo“ Rome.

- Svi znaju da on voli naše boje i da će tako biti zauvjek. Mislim da će ostvariti svoj san jednog dana, ali sadašnjost je Lućano Spaleti i želimo da ga zadržimo u klubu.

Kreativac „đalorosa“ na kraju se osvrnuo na svoj trenutni status u klubu, ali i mogućnost ponovnog oblačenja dresa „azura“.

- Šta će se desiti kada moj ugovor istekne, 2010. godine? Moj donos sa klubom je uvjek bio odličan. Ne vjerujem da će postojati prepreke za postizanje novog dogovora. Što prije do toga dođe, to bolje.

- Ukoliko neko poput Marćela Lipija ima visoko mišljenje o vama i čeka na vaš povratak, želite da se odužite za povjerenje.






Toti: Bekam nam može pomoći 55583 Toti: Bekam nam može pomoći 55583 Toti: Bekam nam može pomoći 55583 Toti: Bekam nam može pomoći 55583 Toti: Bekam nam može pomoći 55583 Toti: Bekam nam može pomoći 55583 Toti: Bekam nam može pomoći 55583 Toti: Bekam nam može pomoći 55583
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Toti: Bekam nam može pomoći Empty
PočaljiNaslov: Re: Toti: Bekam nam može pomoći   Toti: Bekam nam može pomoći Icon_minitimePet Jan 09, 2009 2:12 pm

Aha...Pomoci ce im tako sto ce da im zabije nekoliko golova prvom prilikom!
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Toti: Bekam nam može pomoći Empty
PočaljiNaslov: Re: Toti: Bekam nam može pomoći   Toti: Bekam nam može pomoći Icon_minitimePet Jan 09, 2009 5:01 pm

daaaa.... Toti: Bekam nam može pomoći 477159
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Toti: Bekam nam može pomoći Empty
PočaljiNaslov: Re: Toti: Bekam nam može pomoći   Toti: Bekam nam može pomoći Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Toti: Bekam nam može pomoći
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bekam u Pekingu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: