BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Schuster: Uopće me ne zanimaju rezultati Reala

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Schuster: Uopće me ne zanimaju rezultati Reala Empty
PočaljiNaslov: Schuster: Uopće me ne zanimaju rezultati Reala   Schuster: Uopće me ne zanimaju rezultati Reala Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 4:49 pm

Bernd Schuster, 49-godišnji njemački trener, prvi put je opširnije pričao nakon što je dobio otkaz u madridskom Realu, gdje je smijenjen zbog loših rezultata...

Bez dlake na jeziku, kakav je bio i kao aktivni nogometaš, Schuster se prisjetio nedavnih dana u "kraljevskom klubu".

- Nije mi bilo uopće ugodno raditi u Realu. Specifičan je to klub u kojem se ne možeš opustiti niti na sekundu. Stalno sam imao pritisak u odnosu s čelnicima, igračima i navijačima. Sve je zategnuto, sve se uvijek svodi na rečenicu: pa, čovječe, u Realu si - rekao je Schuster i objasnio to značenje:

- Pobjede su nešto sasvim normalno i, što je najgore, nitko ne uživa u njima. Dobro, jedino kada pobijediš Barcelonu osjeti se nešto prirodno: radost, ispunjenje, naplata dobrog rada... No, sve ostale pobjede su normalne. Panika nastaje pri prvom porazu ili remiju.

Schuster je rekao i kako sad doživljava Real.

- Kako? Ne pratim uopće njihove rezultate, sasvim mi je svjedeno je li pobjeđuju ili gube. Izgubio sam dovoljno kose i živaca dok sam bio tamo, da bih nastavio i dalje se živcirati.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Schuster: Uopće me ne zanimaju rezultati Reala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rezultati...
» Schuster:Zelim napadace!
» Schuster: zelim napadace !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Club de Fútbol-
Skoči na: