BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Murinjo želi i Primeru

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Murinjo želi i Primeru Empty
PočaljiNaslov: Murinjo želi i Primeru   Murinjo želi i Primeru Icon_minitimePet Dec 26, 2008 12:44 am

Žoze Murinjo priznao je da želi još jednu avanturu u Engleskoj,osvojiti španski šampionat, ali insistira da je,za sada, potpuno posvećen Interu.

- Jedan od mojih ciljeva je osvojiti Premijer, Seriju A i La Ligu; tri velika evropska šampionata – rekao je Portugalac za „Skaj sports“.

Murinjo je već osvojio dvije engleske titule sa Čelsijem, a na dobrom putu je da se domogne i „skudeta“.

- Jednog dana ću se vratiti u Englesku, zato što volim tu zemlju, a takođe ću poći u Španiju da osvojim La Ligu – dodao je 45-godišnji stručnjak. Istovremeno, ja sam mnogo, mnogo srećan u Interu.

- Želim učiniti Inter boljim klubom. Veoma sam zadovoljan načinom na koji su se stvari odvijale do sada. Bio je to novi start za mene. Moj tim je sličan Čelsiju iz 2004-05. kojeg sam zvao „pobjedničkom mašinom“. Uvjek imate osjećaj da ćete slaviti jer je ekipa toliko jaka.

Stvari na terenu idu željenim tokom,ali portugalski stručnjak priznaje da znatno teže odgovara zahtjevima italijanskih medija.

- Moram da dajem izjave sat vremena nakon mečeva,a ja to mrzim, stvarno mrzim. Prilagođavam se jer je sve ugovoreno, ali nikad neću uživati u tome. U početku bilo je tu mnogo pritiska i nesporazuma. Nisam želio odgovarati na pitanja jer sam bio umoran. Ipak, morao sam raditi svoj posao.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Murinjo želi i Primeru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: