BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Fabregas: Vraćam se što je prije moguće

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Fabregas: Vraćam se što je prije moguće Empty
PočaljiNaslov: Fabregas: Vraćam se što je prije moguće   Fabregas: Vraćam se što je prije moguće Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 12:34 am

Kapetan Arsenalovih nogometaša Cesc Fabregas ne smatra Xabija Alonsa krivim za ozljedu zbog koje neće igrati nogomet otprilike četiri mjeseca...

Španjolac (21) je teže ozlijedio medijalni ligament desnog koljena u jednome klizećem sudaru s Alonsom na prvenstvenoj utakmici protiv Liverpoola (1-1) na Emiratesu. Rečeno mu je da mu slijedi četveromjesečna pauza.

- U konzultacijama s liječnikom zaključeno je da operacija neće biti potrebna. Da je rečeno drugačije, ja bih bio prvi koji bih pristao na nju, ipak, liječnici su rekli da nema oštećenja meniskusa, pa da nije potrebno niti da se podvrgnem operacijskom zahvatu. Ovo mi je prva ozbiljnija ozljeda u karijeri, a sada mi je jedini cilj vratiti se što je prije moguće na travnjak, jer želim pomoći suigračima - rekao je Fabregas, te dodao:

- Alonso se jako zabrinuo za mene, nazvao me odmah nakon utakmice. Ne ljutim se na njega, u nogometu se događaju takve stvari, a Xabi je moj dobar prijatelj i znam da u njegovom startu nije bilo zle namjere.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Fabregas: Vraćam se što je prije moguće Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabregas: Vraćam se što je prije moguće   Fabregas: Vraćam se što je prije moguće Icon_minitimeSub Dec 27, 2008 8:36 pm

nadam se da ce doci sto prije........ Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
 
Fabregas: Vraćam se što je prije moguće
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fabregas tri mjeseca van terena
» Fabregas mijenja Kaku?
» Fabregas odbio novi ugovor
» We've got Cesc Fabregas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: