BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Empty
PočaljiNaslov: Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu   Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 11:49 pm

David Beckham otkrio je da je upitao engleskog izbornika Fabija Capella za mišljenje prije nego što se odlučio za dolazak na posudbu u Milan...

- Iznimno respektiram Capella i upitao sam ga za mišljenje o mom dolasku u Milan. Capello mi je samo rekao neka igram nogomet na najvišoj razini, te da je Milan perfektan izbor. Bit će teško za mene dokopati se mjesta u sastavu kluba koji je uvijek bio jako velik - rekao je Beckham i nastavio:

- No, mislim da sam trenutno čak i boljoj formi nego što se od mene očekuje. Marljivo ću trenirati s mojim novim suigračima, ali moj cilj nije narušiti ravnotežu u ovom klubu, moj cilj je samo pomoći momčadi i klubu u kojem igraju igračine poput Maldinija ili Ronaldinha. Veličine kojima sam se uvijek divio - izjavio je Beckham na službenoj predstavljanju u novom klubu, čiji će biti član na posudbi do početka novog američkog prvenstva (MLS) i povratka u svoj klub s kojim ga veže ugovor - LA Galaxy.

Beckham će u Milanu nositi broj 32. Mnogi su očekivali da će dobiti broj 23, koji nosi na dresu u LA Galaxyju.

- Izabrao sam broj 32, jer je to bio prvi broj koji mi je bio ponuđen. Nisam baš puno razmišljao o broju koji ću nositi na dresu.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
denis maric




Muški
Broj poruka : 2
Godina : 32
Lokacija : capljina
Datum upisa : 06.02.2009

Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu   Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Icon_minitimePet Feb 06, 2009 1:36 am

dat ce njemu ambrosini 23 na kraju...kad pocne iduca sezona...hhh....23....
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu   Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Icon_minitimePet Feb 06, 2009 1:38 am

dobro bi bilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu   Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Icon_minitimePet Feb 06, 2009 4:26 pm

aham.. Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu 697871
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu   Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Davidu Beckhamu broj 32 u Milanu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ronaldinhu na leđima broj 80
» Kaka dobija Zidanov broj
» Galijani: Bekam od januara u Milanu
» Ancelotti: Beckhamu Milan mora biti na prvom mjestu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: