BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Empty
PočaljiNaslov: Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale   Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 2:57 pm

Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Salihamidzic_1204

Salihamidžić se ne očekuje u prvom sastavu najvećeg talijanskog derbija, ali spreman će čekati priliku sa klupe.


Prošle sezone Hasan je bio dvostruki strijlac na utakmici Juve - Milan i tako donio pobjedu svom timu.

Ova utakmica je kao malo finale, kaže Hasan.

Trenutno je to borba za drugo mjesto, ali gledajući dugoročno, to je nastavak borbe sa Interom. Pobjeda je jako važna.

Prošle sezone je bio ključni čovjek. Del Piero je pogodio za vodstvo, preokrenuo Inzaghi sa dva pogotka, onda je ušao Brazzo i također sa dva pogotka se proslavio u velikom derbiju.

Ta utakmica je bila jako važna za mene i sa osobnog aspekta. Sezonu prije, sa Bayernom sam ispao iz Lige prvaka baš zbog poraza od Milana, prisjeća se Salihamidžić tog četvrtfinala.

Zabio sam dva gola, što je bilo nevjerovatno. Posebno pogodak glavom, jer je bila jako teška lopta. Ponoviti to opet bilo bi fantasatično, kaže Brazzo za kraj



ovo je za zerinu....ali Mile i ja navijamo za MIlan zbog BEckhama....
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Empty
PočaljiNaslov: Re: Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale   Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 2:36 am

ja navijam za juventus...... Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Empty
PočaljiNaslov: Re: Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale   Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 11:14 pm

zerina_walcott ::
ja navijam za juventus...... Razz Razz

i ja...jos uvijek mrzim milan...kad bekam dodje valjda cu ga zavoljeti scratch Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale 146496
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Empty
PočaljiNaslov: Re: Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale   Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Salihamidžić: Utakmica sa Milanom kao malo finale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Milanu malo jedan Bekam
» sa utakmica...
» slike sa utakmica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: