Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Barcelona - Real Madrid Empty
PočaljiNaslov: Barcelona - Real Madrid   Barcelona - Real Madrid Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 8:49 pm

Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Barcelona - Real Madrid   Barcelona - Real Madrid Icon_minitimePet Dec 12, 2008 1:31 pm

Barcelona - Real Madrid 499290 Barcelona - Real Madrid 499290 Barcelona - Real Madrid 499290 Barcelona - Real Madrid 499290 Barcelona - Real Madrid 709371 Barcelona - Real Madrid 709371

Ženski
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Barcelona - Real Madrid   Barcelona - Real Madrid Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 2:18 am

Barcelona - Real Madrid Barcelona_real_08
Barcelona je golovima Eto'oa i Messija savladala Real 2:0 i tako potrdila da je trenutno bolja momčad od aktualnog prvaka.

El Clasico na Camp Nou je započeo očekivano u znaku Barcelone koja je žestoko nasrnula prema golu Reala. Prvu šansu je stvorio Messi nakon driblinga ali je njegov udarac desnom nogom obranio Casillas. Barcelona ima terensku inicijativu a Real se brani i čeka svoju šansu iz kontranapada. Prvo je Sneijder uputio dobar udarac a nedugo zatim Drenthe je izišao sam ispred Valdesa koji sjajnom intervencijom spašava svoj gol. Unatoč velikom pritisku Barca nije uspjela stvoriti izglednu priliku za postizanje pogotka te se na odmor otišlo s početnih 0:0.

Nastavak također pripada Barceloni a veliku priliku za vodstvo domaćin je imao u 69. minuti kada je nakon prekršaja Salgada na Busquetsu dosuđen jedanaesterac. Eto'o je šutirao s bijele točke ali je Casillas odlično obranio. Nekoliko minuta kasnije ponovo Eto'o pokušava a Casillas je opet pobjednik. Real rijetko prelazi centar igrališta a veliku šansu u 78. minuti imao je debitant Palanca, no njegov šut iz izgledne situacije brani Valdes. Igrala se 83. minuta kada je Puyol nakon izvedenog kornera najviše skočio a Eto'o je podmetnuo nogu za 1:0 i erupciju zadovoljstva na Camp Nou. u posljednjoj minuti Messi je nakon asistencije Henryja postavio zasluženih 2:0 za veliku pobjedu Barcelone.

Espanyol je nakon prvog poluvremena na Mestalli imao prednost golom Romana ali i igrača manje zbog isključenja Rufetea. U nastavku je Albiol poravnao a Vicente je postavio krajnjih 2:1 za Valenciju.

Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Barcelona - Real Madrid 232810 ali sve u svemu dobro su se drzali..
zerina_walcott
Beckham's wife

Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

bilo je zasluzeno.......bili su bolji tokom cijele utakmice....
jedino se pocast moze odati casilasu, jer je fakat bio izvanredan tokom cijele utakmice...ali jbg, pa ne moze ni on sam protiv barce.......... Barcelona - Real Madrid 533900

Ženski
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Barcelona - Real Madrid   Barcelona - Real Madrid Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 10:34 pm

joooooooooooj,ja nijesam gledala cijelu utakmicu....al sam vidjela golove...taman dosla iz grada kad vidim Barcelona - Real Madrid 232810 Barcelona - Real Madrid 232810 Barcelona - Real Madrid 232810 Barcelona - Real Madrid 232810 Barcelona - Real Madrid 232810