Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Shakhtar svladao rezerve Barce Empty
PočaljiNaslov: Shakhtar svladao rezerve Barce   Shakhtar svladao rezerve Barce Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 3:05 pm

Shakhtar svladao rezerve Barce Barcelona_shakhtar_0912

Shakhtar je na Nou Campu s 3:2 svladao rezervnu momčad Barcelone, a uspješan gost bio je i Sporting koji je u Baselu slavio minimalnu pobjedu od 0:1.

U skupini C odigrane su dvije revijalne utakmice u kojima su pobjede slavili gosti.

Sastav Barcelone kojeg je večeras na travnjak Camp Noua izveo Pep Guardiola neodoljivo je podsjećao na onaj koji nastupa u katalonskom kupu. Ipak i takva momčad bila je nadmoćna u odnosu na Ukrajince koji su za 90 minuta uputili samo tri udarca prema vratima Jorquere i postigli tri pogotka. Za vodeću momčad Primere strijelci su bili Sylvinho i Busquets.

Utakmica u Baselu riješena je nakon 19. minuta igre kad je pobjedu Sportingu donio Yannick Djalo. Švicarski prvak je više napadao, imao inicijativu tijekom cijelog susreta ali mreža Portugalaca ostala je netaknuta.

Za kraj možemo samo još ponoviti ono što se već znalo. Barcelona ide kao prvoplasirana močad skupine C u osminu finala, zajedno s njima tamo će biti i Sporting dok natjecanje u Kupu UEFA nastavlja Shakhtar.
MiLeNa*BeCkS

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Shakhtar svladao rezerve Barce   Shakhtar svladao rezerve Barce Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 10:46 pm

Shakhtar svladao rezerve Barce 997798 Shakhtar svladao rezerve Barce 997798 Shakhtar svladao rezerve Barce 997798 Shakhtar svladao rezerve Barce 997798 Shakhtar svladao rezerve Barce 997798

Ženski
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Shakhtar svladao rezerve Barce   Shakhtar svladao rezerve Barce Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 5:17 pm