BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anri spreman za osvetu Realu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimePon Dec 08, 2008 10:32 pm

Tijeri Anri s nestrpljenjem očekuje predstojeći "el klasiko“, šansu za naplatu prošlogodišnjih dugova kada je Real oba puta trijumfovao nad Barselonom.

Katalonci su deklasirali Valensiju u subotu, dok su "merengesi“ dodatno produbili krizu porazom od Sevilje na "Santjago Bernabeu“, pa je razlika između vječitih rivala porasla na devet bodova uoči najvećeg španskog derbija.

Francuski napadač željno iščekuje novi okršaj. Barsa ulazi u derbi favorizovana kao gotovo nikad ranije, a Anri želi prvi trijumf nad Realom u dresu katalonskog giganta.


- Nervira me što još nijesam slavio protiv Reala u Barsinom dresu, nikad nijesam izgubio protiv njih ranije (prije dolaska u Barselonu). Sjećam se dobro našeg puta na "Bernabeu“ prošle sezone i svih loših stvari koje su nam se dešavale u to vrijeme. Bilo je teško otići tamo i igrati, još teže za podnijeti nakon 90 minuta.

- Prošao sam to i ne želim više nikad iskusiti nešto tako. Slijedi "el klasiko“ i ići ćemo na pobjedu. Ne interesuje me je li Madrid u krizi i ima li dosta povrijeđenih igrača.

- U prošlogodišnjem meču smo mi imali probleme. Mesi se tek oporavio od povrede, Ronaldinjo je imao lošu sezone, Markez je bio nespreman, Deko i Eto suspendovani... Niko nije žalio za Barsom i mi sada nećemo žaliti za Madridom – zaključio je "naoštreni" Tijeri Anri.



pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:06 am

ANRY, GLUP SI!!!! NE BOJIMO TE SE..... Anri spreman za osvetu Realu 902982
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:08 am

tacno....mi se ne damo tako lako....a posebno ne vama iz barse,glupaci jedni Anri spreman za osvetu Realu 41773
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:09 am

NARAVNO!!!!!!!

BJAVO Anri spreman za osvetu Realu 25818 MOJE
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:12 am

Anri spreman za osvetu Realu 703770 Anri spreman za osvetu Realu 997798 Anri spreman za osvetu Realu 53140 Anri spreman za osvetu Realu 670858 Anri spreman za osvetu Realu 526250 Anri spreman za osvetu Realu 277119
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:14 am

KAKI SU TO SMAJLIJI???? scratch
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:14 am

svakaki Anri spreman za osvetu Realu 961843 Anri spreman za osvetu Realu 961843 Anri spreman za osvetu Realu 961843
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:15 am

ODOH JA, DRAGI ME ZOVEEE....VOLIM VAS
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:16 am

aaaaaaaaaa Sad
poz dragog lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:30 am

OCCUUUUU...I ON JE TEBE POZZZ...I HOCE DA SE REGJE NA FORUM, A KAD VIDI DA VOLIM NAJVISE BECKHAMA I KAKO SVASTA OISEM OSTAVIT CE ME Sad
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:33 am

ma neceeeeeeeeee bona.....inace cu ja da ga bijem Anri spreman za osvetu Realu 953602 lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:34 am

tako je bjate... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anri spreman za osvetu Realu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anri spreman za osvetu Realu   Anri spreman za osvetu Realu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anri spreman za osvetu Realu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Robben spreman protiv Valencije
» Nagovor na ostanak: Real spreman povisiti Robinhova primanja
» ronaldo u realu od 7.7.2008
» Roben: Moj najbolji gol u Realu
» Robinjo ostaje u Realu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: