BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ramos i Schuster zakopali “ratnu sjekiru”

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ramos i Schuster zakopali “ratnu sjekiru” Empty
PočaljiNaslov: Ramos i Schuster zakopali “ratnu sjekiru”   Ramos i Schuster zakopali “ratnu sjekiru” Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 3:30 pm

Završena je svađa između trenera Real Madrida Bernda Schustera i 22-godišnjeg braniča Sergija Ramosa...

Nakon što je Ramos izjavio da ne uživa u igri na desnom krilu, već želi igrati na svojoj poziciji desnog braniča, trener Schuster izostavio ga je iz udarne postave ove nedjelje u Primeri u utakmici protiv Athletic Bilbaa.

Španjolski dnevnik As objavio je kako je tekao razgovor između Schustera i Ramosa nakon utakmice s Bilbaom kada je došlo do pomirenja.

- Možda je bila pogreška izjaviti tako nešto u medijima, ali ne želim zbog toga jer sam rekao iskreno ono što i mislim – rekao je Ramos.

- Razgovor s medijima ništa ne rješava. Moja su ti vrata uvijek otvorena za razgovor. Istina je da nam nedostaje igrač na poziciji desnog krila, ali već sam zatražio od uprave pojačanje. Ipak, dok pojačanje ne stigne moram se osloniti na tebe na toj poziciji. Ali da nešto odmah rasčistimo, ako ne ne stigneš orijentirati i na obranu i na napad istovremeno, onda je obrana važnija – izjavio je Schuster i na kraju objasnio Ramosu da ga nije izostavio radi kazne, već radi odmora.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Ramos i Schuster zakopali “ratnu sjekiru”
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ramos novi trener Reala
» Kalderon: Ramos ostaje u Realu
» Sergio Ramos zamjena za Paola Maldinija?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: