Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Real Madrid 3:2 Athletic Bilbao Empty
PočaljiNaslov: Real Madrid 3:2 Athletic Bilbao   Real Madrid 3:2 Athletic Bilbao Icon_minitimePon Okt 27, 2008 11:07 pm

Real je teže od očekivanog savladao Athletic Bilbao 3:2, a junak susreta je dvostruki strijelac Higuain.

Susret na Bernabeu otvara Sneijder dalekometnim pokušajem sa centra igrališta kada je pokušao na spavanju uhvatiti Iraizoza ali je za malo bio neprecizan. Zato je nišanske sprave namjestio u 12. minuti kada je nakon asistencije Heinzea lijevom nogom pogodio za vodstvo Reala. Na 2:0 povisio je Higuain u 28. minuti, a zanimljivo da je i on pogodak postigao lijevom nogom. Athletic se ne predaje te Etxeberria smanjuje na 2:1, a 44. minuti dosuđen je sumnjiv jedanaesterac za Bilbao kojeg je vidio samo sudac. Naime, Llorente je pao između Heinzea i Pepea koji gotovo nisu bili u kontaktu sa njim, ali poklon je s bijele točke u izjednačenje pretvorio Iraola.

U nastavku prvo Higuian trese prečku a nedugo zatim i Heinze. Real je dominaciju okrunio u 58. minuti kada je Higuain iskoristio dodavanje Gaga i prizemnim udarcem poslao loptu u mrežu za novo vodstvo Reala. Velika nervoza na terenu kulminirala je u 77. minuti kada je Amorebieta zbog pogibeljnog starta na Higuainu zaradio direktni crveni karton. Higuain je bio centralna figura susreta a u 83. minuti nije imao sreće da nakon udarca glavom ostvari hat-trick. Na drugoj strani Llorente je s nekih 25 metara topovski šutirao a stativa je spasila Casillasa i Real. Susret je okončan pobjedom Reala 3:2 koji sada dijeli drugo mjesto sa Barcelonom, samo bod zaostatka za vodećomValencijom.

-
» Atletic Bilbao - Real Madrid
» Atletico Madrid - Real Madrid
» Real Madrid - Real Betis
» Real Madrid - Real Union
» Mallorca - Real Madrid

BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Utakmice,rezultati.../Matchs,results...-