Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Zenit - Real Madrid   1:2 Empty
PočaljiNaslov: Zenit - Real Madrid 1:2   Zenit - Real Madrid   1:2 Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 9:34 pm

Zenit - Real Madrid   1:2 Ruudvannistelrooy_realmdrid_afpV
ZENIT iz Sankt Petersburga u drugom kolu skupine H dočekao je Real Madrid i u pravoj muškoj, beskompromisnoj borbi izgubio rezultatom 2:1. Igrači Dicka Advocaata bili su osokoljeni sjajnim izdanjem na gostovanju u Torinu u prvom kolu, gdje su bili slabiji za samo jedan briljantan potez Del Piera koji je Juventusu donio tri boda. Ovaj put, protiv najtrofejnijeg europskog kluba, na svom terenu tražili su sva tri boda. No, šokirao ih je rani autogol slovačkog stopera Hubočana koji je u 4. minuti skrenuo udarac Van der Vaarta u mrežu vratara Malafejeva.

Naš reprezentativac Ivica Križanac u najgore moguće vrijeme suspendiran je iz ekipe Zenita; nakon domaćeg poraza od CSKA u prvenstvu (3:1) u svlačionici se sukobio s vratarom Malafejevom, direktno ga optužujući za poraz. Dick Advocaat nije mu oprostio ispad, pa se naš stoper nije našao u konkurenciji za susret s Realom.

"Bila je to moja odluka.", kratko je uoči utakmice prkomentirao trener Zenita, nakon što su novinari začuđeno promatrali popis kandidata na kojem se nije našlo ime Ivice Križanca.

Prvo poluvrijeme:

4. minuta pogodak za Real: Nije dobro počelo za aktualne vlasnike pokala Kupa Uefa. Stoper Zenita Hubočan zabio je autogo za rano vodstvo gostiju iz Madrida.

Real je krenuo vrlo otvoreno: već u trećoj minuti prema golu Malafejeva zapucao je Higuain, gosti su izborili korner koji je izveo Rafael Van der Vaart. Upravo je sjajni Nizozemac već u sljedećoj minuti inicirao akciju za pogodak; pobjegao je na desnoj strani svom čuvaru Igoru Denisovu, namjestio se na lijevu nogu, a udarac je već spomenuti stoper Zenita Hubočan neobranjivo iz velike blizine poslao u vlastitu mrežu.

U 7. minuti udarac je isprobao van Nistelrooy, ali nije pogodio u okvir gola.

Igrači Zenita oporavili su se od početnog šoka nakon 15 minuta; predvođeni Dannyjem, Aršavinom i Pogrebnjakom sve su češće gostovali ispred šesnaesterca Reala. U 21. minuti blokirali su gosti pokušaj Žirjanova, da bi u 22. minuti Casillas obranio udarac Aršavina.

25. minuta pogodak za Zenit: Zabio je Danny, nakon lijepe akcije po lijevoj strani u kojoj su sudjelovali Aršavin i Pogrebnjak. Danny je bio brži od svog čuvara Heinzea na centaršut Aršavina i Zenit je materijalizirao presing koji su stvorili nakon ranog pogotka. Danny je u naletu pogodio donji lijevi kut Casillasovog pogotka.

31. minuta pogodak za Real: Van Nisterlooy zabio je za novo vodstvo Reala, ponovo je kiksao Hubočan koji je zakasnio pokriti raspoloženog Nizozemca. Van der Vaart pokupio je izgubljenu loptu Zenita na rubu kaznenog prostora, ali lopta se od bloka odbila do Van Nistelrooya koji ljevicom s devet metara zabija preko Malafejeva.

Do kraja poluvremena Zenit je pokušao preko Denisova koji se probio po desnoj strani i ušao u kazneni prostor. Njegov udarac odbio je Casillas, a Cannavaro je umalo zabio autogol. No, Real se izvukao i snage usmjerio u napad; prema Malefejevu su zapucali Robben i Van der Vaart, ali bez uspjeha.

Drugo poluvrijeme:

Vrlo otvoreno igralo se s obje strane; Real je prema najava došao po sva tri boda i tražio je treći pogodak za potvrdu pobjede. No, Zenit se nije predavao.

U 63. minuti Schuster je iz igre izveo Van der Vaarta i uveo Javia Garciju.

Advocaat je odlučio riskirati; umjesto Hubočana je uveo napadača Domingueza, a Pogrebnjaka je zamijenio još jedan izraziti ofenzivac, Fatih Tekke, nekadašnji kapetan Trabzonspora.

Posljednjih 20 minuta susreta gledali smo pravu, napadačku, beskompromisnu utakmicu. U 75. minuti Higuain je isprobao udarac, ali nije dobro zahvatio loptu, da bi već minutu kasnije na drugoj strani pucao Aršavin. Njegov udarac blokirala je obrana Reala. Potom opet malo akcije ispred Malafejeva: promašaje su upisali Pepe i Robben. Nizozemca je u igri uskoro zamijenio Drenthe, Schuster je odlučio svim silama čuvati pobjedu...

Da je Aršavin imao samo malo više sreće, Schuster bi Rusiju ipak napustio bez najavljivanog troboda. Nakon fantastične akcije ruski je veznjak pogodio lijevu vratnicu! Po lijevom boku probio se Dominguez i poslao oštru loptu u sredinu ispred Casillasa, netko od igrača Zenita propustio je do Aršavina koji gađa odlično, ali za malo neprecizno.

Nisu prestali napadi Zenita; trudio se Danny, pucao je dva puta ali bezuspješno, a vrlo blizu pogotka je u posljednjim minutama susreta bio i Dominguez koji se u prilici našao usred gužva u šesnaestercu Reala. No, Schusterova obrana otklonila je opasnost i Real je Rusiju napustio s tri boda na kontu.

Početni sastavi:

Zenit: Malafejev, Širl, Hubočan, Timoščuk, Puygrenier, Anyukov, Žirjanov, Danny, Denisov, Aršavin, Pogrebnjak

Real Madrid: Casillas, Heinze, Pepe, Cannavaro, Sergio Ramos, De la red, Diarra, Van der Vaart, Robben, Higuain, Van Nistelrooy

cheers cheers cheers Zenit - Real Madrid   1:2 477159 Zenit - Real Madrid   1:2 477159 Zenit - Real Madrid   1:2 477159 Zenit - Real Madrid   1:2 477159 Zenit - Real Madrid   1:2 477159 Zenit - Real Madrid   1:2 477159 Zenit - Real Madrid   1:2 396931 Zenit - Real Madrid   1:2 396931 Zenit - Real Madrid   1:2 396931 Zenit - Real Madrid   1:2 396903 Zenit - Real Madrid   1:2 396903 Zenit - Real Madrid   1:2 923747 Zenit - Real Madrid   1:2 703770 Zenit - Real Madrid   1:2 703770 Zenit - Real Madrid   1:2 997798 Zenit - Real Madrid   1:2 997798 Zenit - Real Madrid   1:2 526250 Zenit - Real Madrid   1:2 221999 Zenit - Real Madrid   1:2 709371 Zenit - Real Madrid   1:2 709371 Zenit - Real Madrid   1:2 709371 Zenit - Real Madrid   1:2 709371 Zenit - Real Madrid   1:2 709371 Zenit - Real Madrid   1:2 709371 Zenit - Real Madrid   1:2 709371 Zenit - Real Madrid   1:2 988200
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife

Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zenit - Real Madrid 1:2   Zenit - Real Madrid   1:2 Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 1:37 pm

Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zenit - Real Madrid 1:2   Zenit - Real Madrid   1:2 Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 5:03 pm

kako se slavilo tu noc u hotelu cheers cheers lol! Zenit - Real Madrid   1:2 499290

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Utakmice,rezultati.../Matchs,results...-