dado_ramos

Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju Empty
PočaljiNaslov: Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju   Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju Icon_minitimePon Avg 25, 2008 4:16 am

Nogometaši Valencije teško su mogli imati veće izglede za osvajanje Španjolskog superkupa. Vodili su u Madridu protiv Reala i igrali najprije s igračem, pa onda i dva igrača viška...

Ipak, madridski je klub na kraju slavio 4-2 i time anulirao 3-2 poraz u prvoj utakmici na Mestalli. Aktualni će prvak tako otvoriti novu sezonu Primere s premijernim pokalom u vitrinama.

Goste je u vodstvo doveo reprezentativac David Silva u 32.minuti. U 39. je izravno isključen Rafael van der Vaart nakon grubog starta na Mati.

Iz 11-erca (igranje rukom ispred gola!) je u 49. minuti izjednačio Ruud van Nistelrooy, strijelac dvaju golova iz prve utakmice, da bi i on zbog prežestokog starta džonom na stopalo Baraje zaradio drugi žuti odnosno isključujući crveni karton u 72. minuti.

Valencia je imala 1-1 i dva igrača više u polju, no od 77. do 88. minute gosti su i s takvom prednošću uspjeli primiti tri gola. Sergio Ramos zabio je nakon prekida (korner) u 77. minuti, a Ruben de la Red u 85. je povisio na 3-1 uhvativši gostujućeg vratara Hildenbranda na spavanju udarcem iz kontranapada s 30-ak metara. Nijemac je reagirao očajno ostavši prekratak na lopti koja nije bila neobranjiva.

Konačno, tragikomičnu sudbinu gostiju zaokružio je njihov lijevi bek Alexis. Njegovu povratnu loptu za Hildebranda pročitao je 21-godišnji Argentinac Higuain, presjekao je i ubacio u praznu mrežu iskosa s desne strane.

Fernando Morientes stigao je na asistenciju Davida Ville još samo smanjiti u samoj zavšnici.

Španjolski Superkup:

Real – Valencia 4-2, prva utakmica 2-3 (Van Nistelrooy 49-11m, Ramos 77, De la Red 85, Higuain 88 / Silva 32, Morientes 90).
MiLeNa*BeCkS

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju   Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju Icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:27 pm

Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju   Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 1:06 am

svaka im cast, najbolji su, gledala sam tekmu ne trepcuci...... Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju 709371

Ženski
Godina : 33

i ja...vristala sam od srece Real Madrid do Superkupa s devet igrača u polju 269160

» Espanyol - Real Madrid

BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Utakmice,rezultati.../Matchs,results...-