BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Van Nistelroj napušta reprezentaciju

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Van Nistelroj napušta reprezentaciju Empty
PočaljiNaslov: Van Nistelroj napušta reprezentaciju   Van Nistelroj napušta reprezentaciju Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 6:23 pm

Napadač Real Madrida, Rud van Nistelroj saopštio je da je završio reprezentativnu karijeru.

Bivši igrač Mančestera izjavio je da je nemoguće da kombinuje klupske obaveze u Realu sa nastupima za reprezentaciju. „Nakon što sam proučio programe Reala i Holandije, shvatio sam da moram da donesem odluku. Veoma je teško nastupati u Ligi šampiona, nacionalnom kupu, ligi, i pored toga igrati za reprezentaciju. Ja sam u godinama kada više nisam u mogućnosti da igram na toliko utakmica“, izjavio je Holanđanin.

„Dugo sam razmišljao o ovome i na kraju sam donio jedinu moguću odluku. Učešće na Euro 2008 bio je najbolji način da završim svoju reprezentativnu karijeru“.

Trener holandske reprezentacije Bert van Marvije djelovao je vrlo iznenađeno zbog odluke Nistelroja:“Dugo sam razgovarao sa Rudom i moram da poštujem njegovu odluku“.


„Šteta je što Rud više neće biti na raspolaganju reprezentaciji . On je vrhunski igrač i njegovo iskustvo i kvalitet bi nam bili od velike koristi“, rekao je Van Marvije.

Van Nistelroj je na 64 utakmice za reprezentaciju postigao 33 gola.Posljednju utakmicu odigrao je protiv Rusije u četvrtfinalu evropskog prvenstva u Austriji i Švajcarskoj.

Nistelroj nije igrao za reprezentaciju poslije Svjetskog prvenstva u Njemačkoj 2006. pošto ga je selektor Van Basten izostavio sa spiska za prijateljsku utakmicu protiv Republike Irske.

23, januara 2007. Nistelroj je objavio da je završio reprezentativnu karijeru ali je nakom razgovora sa Van Bastenom odlučio da se vrati u tim sa kojim je nastupio na EURO 2008, prenosi B92.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Van Nistelroj napušta reprezentaciju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rud van Nistelroj
» Rud van Nistelroj
» Van Nistelroj u Americi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: