BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ronaldinho se pismom oprostio od Barcelone

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ronaldinho se pismom oprostio od Barcelone Empty
PočaljiNaslov: Ronaldinho se pismom oprostio od Barcelone   Ronaldinho se pismom oprostio od Barcelone Icon_minitimeSub Jul 26, 2008 2:29 pm

Nije samo Peter Thompson taj koji se od navijača oprašta pismima. Na isti se način od navijača Barcelone odlučio oprostiti i novo veliko pojačanje Milana Ronaldinho.

-Prije svega želim reći koliko sam zahvalan navijačima Barcelone. Svaki trenutak koji sam proveo tamo činio me vrlo sretnog, a kad me nije išlo vi ste bi davali snagu- poručio je Brazilac.

Na Camp Nou je proveo pet godina kojih se sa sjetom prisjeća nakon potpisivanja s novim klubom.

-Uživao sam igrati za Barcelonu i volio sam isti osjećaj davati našim navijačima. Potpisao sam za veliki klub, ali moram reći da sa velikom tugom napuštam mjesto koje mi donijelo toliko lijepih trenutaka i slavlja- napisao je Ronaldinho.

Zahvalio se svim suigračima, trenerima, medicinskom osoblju te ostalim ljudima koji su radili u klubu te sudjelovali u velikim uspjesima u pet godina koliko je nosio dres katalonskog ponosa.

-Bio sam sretan Barcelonom i u Barceloni. Uvijek će biti u mom srcu- dodao je.

Na kraju im je i objasnio njegovo poimanje nogometne igre.
-Mi Brazilci igramo nogomet da bi ljude učinili sretnima i zbog toga sam sretan što sam učinio u Barceloni. Nogomet je igra, zabava, sport za uživanje. Morate ga igrati s osmijehom. To je nogomet za mene. Hvala vam što se smijali sa mnom- zaključio je Ronaldinho.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Ronaldinho se pismom oprostio od Barcelone
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hleb novo pojačanje Barcelone

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: