BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Španjolci znaju kako s Rusima

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Španjolci znaju kako s Rusima Empty
PočaljiNaslov: Španjolci znaju kako s Rusima   Španjolci znaju kako s Rusima Icon_minitimePet Jun 27, 2008 12:08 am

Španjolci su se i večeras pokazali prejakima za Ruse te su se pobjedom od 3:0 na impresivan način ušetali u finale gdje ih očekuju Nijemci.


Nakon par uspješnih izdanja Rusa malo tko se usudio prognozirati da će Španjolci večeras ponoviti uvjerljivu pobjedu koju su nad istim protivnikom ostvarili prije petnaestak dana. Ali upravo to se dogodilo, sasvim zasluženo Furija je pogocima Xavija, Silve i Guize u drugom poluvremenu stigla do pobjede koja ih je nakon dugo vremena odvela u finale jednog velikog natjecanja.



Španjolci znaju kako s Rusima 477159 Španjolci znaju kako s Rusima 477159 Španjolci znaju kako s Rusima 477159 Španjolci znaju kako s Rusima 477159 Španjolci znaju kako s Rusima 477159 lol! lol! lol! Španjolci znaju kako s Rusima 396931 Španjolci znaju kako s Rusima 396931 Španjolci znaju kako s Rusima 396931 Španjolci znaju kako s Rusima 396903 Španjolci znaju kako s Rusima 396903 Španjolci znaju kako s Rusima 819808 Španjolci znaju kako s Rusima 819808 :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: Španjolci znaju kako s Rusima 819808 Španjolci znaju kako s Rusima 819808 :thumbup1: Španjolci znaju kako s Rusima 703770 Španjolci znaju kako s Rusima 703770 Španjolci znaju kako s Rusima 269160 Španjolci znaju kako s Rusima 269160 Španjolci znaju kako s Rusima 962936 Španjolci znaju kako s Rusima 352643 Španjolci znaju kako s Rusima 221999
Nazad na vrh Ići dole
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Španjolci znaju kako s Rusima Empty
PočaljiNaslov: Re: Španjolci znaju kako s Rusima   Španjolci znaju kako s Rusima Icon_minitimePet Jun 27, 2008 12:23 am

bravo španjolci.odigrali su fantastično drugo poluvrijeme
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Španjolci znaju kako s Rusima Empty
PočaljiNaslov: Re: Španjolci znaju kako s Rusima   Španjolci znaju kako s Rusima Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:13 pm

genijalno
super
nemam rijeci

a samo da znate kako su ovi nasi komentatori ishvalili Fabregasa
pa u novine sve naj o njemu
a i super je igrao!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Španjolci znaju kako s Rusima Empty
PočaljiNaslov: Re: Španjolci znaju kako s Rusima   Španjolci znaju kako s Rusima Icon_minitimePet Jun 27, 2008 9:05 pm

Fabregas je super mada nije u pocetnom sastavu, stvarno nne razumijem Aragonesa, ni Raula nije pozvao, a i Fabregas rezerva...Daniel Guiza je dobar, snalazljivi je od Torresa ali mi je Torres drazi...Nadam se da ce se Villa oporaviti do finala... Španjolci znaju kako s Rusima 395492
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Španjolci znaju kako s Rusima Empty
PočaljiNaslov: Re: Španjolci znaju kako s Rusima   Španjolci znaju kako s Rusima Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:22 am

e draga moja, ja sam cula danas da villa ne igra u finalu, valjda zbog one povrede..... tako mi je zao, ja bih voljela da igra...........on je tako sladak, a i super igra...........
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Španjolci znaju kako s Rusima Empty
PočaljiNaslov: Re: Španjolci znaju kako s Rusima   Španjolci znaju kako s Rusima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Španjolci znaju kako s Rusima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako ste saznali za 4um
» kako gutate tablete?
» Kako danas izgleda Ratko Mladic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: