BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Viktorija i Naomi zajedno u biznis

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Viktorija i Naomi zajedno u biznis Empty
PočaljiNaslov: Viktorija i Naomi zajedno u biznis   Viktorija i Naomi zajedno u biznis Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 9:37 pm

Viktorija i Naomi zajedno u biznis REVIJA%20-%20NAOMI%20KAMPBEL%20-%20RIO%206-05

Bekam je najavila da je novi model hlača u njenoj kolekciji inspiriran upravo tamnoputom manekenkom...
15.06.2008. 00:00
Nakon nedavnog pomirenja na dodjeli modnih nagrada u Njujorku, Naomi Kembel (Campbell) i Viktorija Bekam (Victoria Beckham) radit će zajedno.

Naime, ne samo da su zakopale ratnu sjekiru i prekinule osmogodišnju svađu, nego će pjevačica i manekenka raditi zajedno na novoj liniji hlača dVb koja će se zvati "Naomi".

Viktorija je najavila da je novi model hlača u njenoj kolekciji inspiriran upravo tamnoputom manekenkom. Rezane su tako da vizuelno izdužuju noge.

- Volim model hlača koji je Viktorija dizajnirala. Već sam ih puno puta nosila i ljudi me pitaju ko ih je dizajnirao - rekla je Naomi.

Čini se da su našle zajednički jezik, očito povezan zaradom, jer su zaboravile teške riječi koje su pale prije osam godina.

Dvije Britanke su se, naime, posvađale kada je Naomi sarkastično priupitala zašto Viktoriju zovu "Poš" (Posh), što na engleskom označava nešto otmjeno. Bijesna Viktorija je, ne oklijevajući, manekenku nazvala "glomaznom kravom i kučkom".

- Ja sam jedina koja ima petlju to reći - dodala je tada bijesna Viktorija. Preko uvreda su prešle, a kako i ne bi kada jedne hlače koštaju 250 funti.
Nazad na vrh Ići dole
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Viktorija i Naomi zajedno u biznis Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktorija i Naomi zajedno u biznis   Viktorija i Naomi zajedno u biznis Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 9:38 pm

pomirile se.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Viktorija i Naomi zajedno u biznis Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktorija i Naomi zajedno u biznis   Viktorija i Naomi zajedno u biznis Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 9:39 pm

a mora da ima neke koristi od toga,pa su se zato pomirile lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Viktorija i Naomi zajedno u biznis Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktorija i Naomi zajedno u biznis   Viktorija i Naomi zajedno u biznis Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Viktorija i Naomi zajedno u biznis
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Viktorija i Dejvid djecu odveli u zatvor Alkatraz

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: His family-
Skoči na: