BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bekam: Anćeloti je jedan od najboljih trenera na svijetu

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam: Anćeloti je jedan od najboljih trenera na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Bekam: Anćeloti je jedan od najboljih trenera na svijetu   Bekam: Anćeloti je jedan od najboljih trenera na svijetu Icon_minitimeUto Maj 19, 2009 9:36 pm

Fudbalski reprezentativac Engleske Dejvid Bekam izjavio je da je Karlo Anćeloti, jedan od najboljih stručnjaka sa kojim je radio u dosadašnjoj karijeri.

- On je sjajan trener i bila mi je privilegija da radim s njim. Sigurno je jedan od najboljih stručnjaka s kojima sam radio u karijeri. Jedino mi je žao što nisam duže sarađivao s njim. Bilo mi je odlično u Milanu i svi fudbaleri tog tima žele da on ostane - izjavio je Bekam za londonski tabloid San.

Bekam: Anćeloti je jedan od najboljih trenera na svijetu Becku_10
Ostali u dobrimm uslovima: Bekam i Anćeloti


Prvi čovjek Milana Silvio Berluskoni je ipak najavio mogući prekid saradnje sa Anćelotijem. Kao novi Anćelotijev klub, engleski mediji, navode Čelsi sa čije klupe će po završetku sezone otići Holanđanin Gus Hidink.

-Gdje god da Anćeloti ode, uvijek ću ga poštovati i diviti mu se. On je povučena i prijatna osoba, ali kada želi da vam nešto pokaže na treningu, itekako umije da podvikne i natjera vas da radite - objasnio je Bekam.

Anćeloti je u Milan došao 2001. godine, a sa "roso-nerima" osvojio je dvije Lige šampiona i jednu titulu prvaka Italije.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Bekam: Anćeloti je jedan od najboljih trenera na svijetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Milanu malo jedan Bekam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: