BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gigs proglašen za najboljeg igrača godine

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Gigs proglašen za najboljeg igrača godine Empty
PočaljiNaslov: Gigs proglašen za najboljeg igrača godine   Gigs proglašen za najboljeg igrača godine Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 10:58 pm

Fudbaler Mančester junajteda Rajan Gigs proglašen je, prvi put u karijeri, za najboljeg fudbalera godine u izboru Udruženja profesionalnih fudbalera Engleske (PFA).

On je u jakoj konkurenciji osvojio nagradu za najboljeg fudbalera godine u Engleskoj. Pored njega, najozbiljniji kandidati bili su njegovi saigrači Kristijano Ronaldo, Nemanja Vidić, Rio Ferdinand i Edvin van der Sar, kao i kapiten Liverpula Stiven Džerard.

Gigs proglašen za najboljeg igrača godine Ryan_g10
Zaslužio nagradu: Rajan Gigs


- Drago mi je što su me kolege fudbaleri proglasili za najboljeg igrača. Imao sam sreće da osvojim mnogo titula, dva puta su me proglasili za najboljeg mladog igrača, ali ovo je stvarno veliko priznanje - rekao je Gigs.

Gigs je u Mančester junajted došao 1990. godine i za "crvene đavole" odigrao je 799 utakmica i postigao 148 golova.

Fudbaler Aston Vile Ešli Jang proglašen je za najboljeg mladog igrača godine u izboru PFA.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Gigs proglašen za najboljeg igrača godine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lampard četiri godine u Interu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: