BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Empty
PočaljiNaslov: Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!   Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 12:02 am

David Beckham objasnio je zbog čega smatra konačni rasplet sage o njegovom ostanku u Milanu do kraja sezone idealnom opcijom...
Kao što je poznato, Beckham je pod ugovorom s LA Galaxyjem, klubom iz američkog nogometnog prvenstva (Major League Soccer) koji ga je, prema prvom dogovoru, posudio AC Milanu do 9. ožujka, odnosno do početka novog prvenstva u SAD-u.

Međutim, na kraju je postignut dogovor na relaciji Milan – LA Galaxy – Beckham, prema kojem engleski nogometaš ostaje u Milanu do kraja njegove sezone, a potom se vraća u Kaliforniju. Za Los Angeles će igrati do listopada, kada ponovno dolazi u Milan i za talijanski klub će igrati do kraja te 2009/2010 sezone.

U cijeloj priči je Beckham sam isplatio golemi dio financijskih potraživanja američkog kluba za realizaciju kompliciranog dogovora.

- Silno sam želio završiti ovu sezonu u Milanu i pomoći mu da se plasira u Ligu prvaka. Milan pripada tom natjecanju, nadam se da ću i ja biti dio te priče. Mnogi se pitaju kako ću praktički u istoj sezoni moći igrati i za Milan i za LA Galaxy. Moraju znati da nikada nisam bježao od rada. Osim toga, imat ću četiri tjedna odmora nakon završetka sezone u Italiji, te još jedan predah u prosincu. Nadalje, kada se vratim i Milan u siječnju 2010. godine, bit ću u top-formi. I zato je ovakav dogovor perfektan!

Beckham je ponudio i jednu novost kojom dokazuje svoju lojalnost i prema američkom nogometu.

- Nogomet bi jednog dana u SAD-u mogao postati vrlo važan sport. Zbog toga, jednog dana, kada završim karijeru, planiram kupiti jedan klub iz MLS-a! Naprosto želim dati svoj doprinos razvoju nogometa u Americi i ideja o kupnji kluba mi je jako ''napeta''. Osim toga, moja obitelj je jako sretna u Los Angelesu.

Još malo o ostanku u Milanu.

- Učinio sam mnoge dobre stvari u karijeri i igrao u velikim klubovima. Stoga mi je drago da sam ostao u Milanu. Osobno svoju karijeru oduvijek, pa i danas, gledam samo kroz nogometni teren. Znam da se ljudi bave raznoraznim špekulacijama koliko sam novaca zaradio, ali ja nikada nisam govorio i razmišljao o novcima, samo o nogometu. Nadam se da sam to i dokazao.

I za kraj, ponudio je i poneku riječ o još jednoj omiljenoj temi, reprezentaciji.

- Igram u jednom od najvećih klubova na svijetu, zajedno s nekim najboljim svjetskim igračima. Jasno je da želim izboriti svoju osobnu ulaznicu za nastup na Svjetskom prvenstvu 2010. godine. Moja je dužnost učiniti sve što mogu kako bih zaslužio poziv Fabija Capella. Svi znaju koliko volim igrati za reprezentaciju svoje zemlje – zaključio je Beckham.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Empty
PočaljiNaslov: Re: Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!   Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 3:25 pm

pročitala sam. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Empty
PočaljiNaslov: Re: Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!   Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 6:41 pm

stvarnoooooooo? Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! 478315
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Empty
PočaljiNaslov: Re: Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!   Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:39 am

meni mrsko, ali vidim iz naslova......kreten, razbacuje se parama.... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Empty
PočaljiNaslov: Re: Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!   Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:31 am

pa sta ce da radi po stare dane Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Empty
PočaljiNaslov: Re: Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!   Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Beckham: Jednog dana ću kupiti klub u MLS-u!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Beckham...
» beckham......intervju
» Nadal: Real treba kupiti Benzemu
» Beckham pokorio SAD
» HAPPY BIRTDAY BECKHAM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: